Ach… Cóż to było za wesele !!

Takiej dynamiki i zwariowanych ludzi dawno nie widziałem. Ale  tego można było się spodziewać po ekipie Ratowników Medycznych, u których to już kolejne wesele miałem przyjemność fotografować. Żadne pomysły nie były im straszne zresztą możecie obejrzeć kilka zdjęć weselnych z latającym Panem Młodym 😉

Dwór Romantyczny we wsi Bielanka  (miejsce naszej zabawy) to niewielka wieś położona przy trasie Lwówek Śląski- Złotoryja. Nie spodziewałem się że w takim miejscu z dala od wielkich miast jest kompleksowe miejsce zapewniające wszelkie wygody do przeżywania jednego z ważniejszych dni w życiu młodej pary. Piękny zadbany teren  wokół sali bardzo uprzejma obsługa. Wielkim atutem jest przepyszne jedzenie !! Jest to miejsce gdzie fotografia ślubna wpasowuje się idealnie.

Na sesje plenerową wybraliśmy się do Wrocławia, jednak jak to Polskie lato deszcz nam troszkę pokrzyżował plany zdjęciowe. Jednak fotografia ślubna późnym wieczorem też ma swój klimat.

Były latające bukiety, weselne zabawy, wyścigi, gonitwy, pokazy siły, śpiewy, tańce i dużo innych atrakcji weselnych, a wszystko przepełnione pozytywną energią ! Miło było uczestniczyć w weselu nieskrępowanym przez COVIDowe restrykcje.

Jeżeli spodobała Ci się galeria weselna Oli i Marka zachęcam do obejrzenia także innych zdjęć z wesela Jelenia Góra

Nad makijażem Panny Młodej czuwała Oliwia Rybińska Makeup a zabawę prowadził zespół COMENTIC

Pozdrawiam gorąco

Konrad