Dlaczego warto wybierać sesje ślubne plenerowe w inny dzień niż dzień ślubu? Fotograf ślubny z Jeleniej Góry spieszy z wyjaśnieniem.

Sesja ślubna plenerowa to specjalna pamiątka ze ślubu. Ma charakter intymny, romantyczny i wyjątkowy. Na jej wykonanie wybieramy miejsca wyjątkowe, których Jelenia Góra i Legnica ma wiele do zaoferowania. Fotograf ślubny ma za zadanie uchwycić miłość, piękno, namiętność i wyjątkowość otoczenia. Na to wszystko potrzeba czasu i pomysłu, dlatego sesja ślubna plenerowa powinna odbyć się w inny dzień.

Przeczytaj także: Sesje plenerowe – górskie potoki i wodospady

Czas, to jeden z głównych powodów, dla których sesja plenerowa w dniu ślubu to zły pomysł. W każdy inny dzień mamy nieograniczony czas, możemy pojechać gdzie chcemy, wykorzystać nie jeden, ale kilka miejsc plenerowych. Zdjęcia na plaży, w górach, na stadionie? Czemu nie, każdy ma inne pasje i chce je wpleść w tę wyjątkową okazję, jaką jest sesja ślubna.

Druga istotna sprawa to suknia ślubna. Czy Panna Młoda może sobie pozwolić na jazdę na motorze, gdy przed nią cała noc weselna? Sesja ślubna w inny dzień to szansa na szalone zdjęcia, bez stresu o pył, kurz czy nawet błoto na sukni i garniturze. Jako fotograf ślubny znam piękne plenery. Legnica i Jelenia Góra oraz ich okolice stwarzają rewelacyjne możliwości do wyjątkowej sesji, ale na jej wykonanie potrzeba czasu, którego nie ma za wiele w dniu ślubu.

Sesja ślubna plenerowa – oto kilka kadrów z sesji, gdzie nic nas nie ograniczało:

Piaskowe szaleństwo

Piaskowe szaleństwo podczas sesji ślubnej w plenerze | Konrad Żurawski

Pałace i inne perły architektury

Pałace i inne perły architektury, czyli sesja ślubna w Dreznie | Konrad Żurawski

Odrobina wody, gdy upał doskwiera

Odrobina wody, gdy upał doskwiera - sesja ślubna nad wodospadem | Konrad Żurawski

Zimowe plenery tylko przed południem zanim się zrobi ciemno

Zimowe plenery tylko przed południem zanim się zrobi ciemno, czyli zimowa sesja ślubna | Konrad Żurawski

I coś dla naprawdę odważnych, całkowite poświęcenie strojów ślubnych, ale najważniejsza jest miłość

Sesja ślubna w plenerze - co warto wiedzieć

Kolejny aspekt, koło którego fotograf ślubny i Para Młoda nie mogą przejść obojętnie to pogoda. Czy w dniu ślubu zawsze świeci słońce? Niestety nie. A czy w dniu sesji plenerowej może świecić słońce? Owszem tak. W tej kwestii jako fotograf ślubny pozostaję wyrozumiały. Niezależnie czy mieszkasz w Jeleniej Górze, Legnicy czy innej miejscowości w dolnośląskim, na tę idealną pogodę możemy poczekać.

Ale wolne terminy ślubne na najbliższe miesiące czekać nie mogą. Więc zapraszam do kontaktu 😉