Jak przygotować sesje wizerunkową i biznesową? Opowiada profesjonalny fotograf – Konrad Żurawski

Fotografia ślubna, fotografia sportowa czy sesja biznesowa to osobne działy szerokiej dziedziny, jaką jest fotografia. Rodzajów sesji zdjęciowych także jest wiele. Sesje wizerunkowe i biznesowe stały się ważnym aspektem działań marketingowych wielu przedsiębiorstw. Biznes nie tylko musi dobrze działać, ale i dobrze wyglądać. Jako doświadczony fotograf (Legnica i Jelenia Góra to moje główne miejsca pracy) wiem, jak odpowiednio uchwycić charakter danej sesji w zależności od jej przeznaczenia.

Sesja biznesowa inaczej zwana fotografią korporacyjną ma oficjalny charakter. Zdjęcia wykonane poszczególnym pracownikom mają takie samo tło i ten sam styl. Jako  profesjonalny fotograf (Legnica i Jelenia Góra to także zagłębie korporacji) dysponuję studiem mobilnym, które umożliwia mi osiągnięcie idealnych warunków w każdej przestrzeni. Świadcząc usługi w zakresie fotografii biznesowej nie skupiam się na otoczeniu i dekoracjach, ale na podkreśleniu indywidualnych cech fotografowanych pracowników. Sesja biznesowa nie przypomina fotografii ślubnej, jednak wymaga także sporej wiedzy i umiejętności. Zatrudniając mnie – fotografa z Jeleniej Góry – do sesji biznesowej nie musisz martwić się o dowóz pracowników i oderwanie ich na kilka godzin od pracy. Moje mobilne studio zapewni profesjonalne oświetlenie i tło w każdych warunkach.

Sesja wizerunkowa w prezentacji osoby i firmy wygląda bardzo atrakcyjnie, ponieważ pozwala na kreatywne wykorzystanie przestrzeni. Jest mniej oficjalna i zachowawcza w porównaniu do sesji biznesowej. Jako wizerunkowy fotograf  przygotowuję dokładnie Wasze miejsce pracy do wykonania wyjątkowych zdjęć. Czuwam nad stylizacjami – ubrania powinny być wyprasowane, czyste i dobrze prezentujące się w przestrzeni, gdzie odbywają się zdjęcia. Współpracuję z kilkoma wizażystkami, które dbają o to, aby sesja wizerunkowa idealnie wpasowała się w prezentację Ciebie, Twojej firmy i tego, co chcesz światu zaprezentować.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i kontaktu ze mną. Znany jestem, jako fotograf z Legnicy i fotograf z Jeleniej Góry, jednak podejmę się realizacji zleceń fotograficznych także na inne dolnośląskie obszary.

Na początek kilka zdjęć pracowników biurowych:

sesja wizerunek

sesja korporacyjnasesja korporacyjna

Sesje dla sportowców i trenerów to duże wyzwanie, bardzo często oprócz stacjonarnych zdjęć, wymagane są zdjęcia w ruchu i przy ćwiczeniach:

Sesja wizerunkowa i biznesowa - jak ją przygotować?
Sesja wizerunkowa i biznesowa - jak ją przygotować?
Sesja wizerunkowa i biznesowa - jak ją przygotować?
Sesja wizerunkowa i biznesowa - jak ją przygotować?

Sesja wizerunkowa i biznesowa - jak ją przygotować?

Sesja wizerunkowa i biznesowa - jak ją przygotować?Sesja wizerunkowa i biznesowa - jak ją przygotować?

Zobacz także sesje fotografa ślubnego z Jeleniej Góry – Konrada Żurawskiego

Sprawdź także mój profil na Facebooku